27. Yarışma İpuçları

1- Dünya onu yazılı eserleriyle tanıdı.

2- Doğduğu şehir bir zamanlar Osmanlı toprağıydı.

3- En ünlü kitabının önsözü, aynı zamanda adaşı olan bir meslektaşı tarafından yazıldı.

4- İpuçlarında bahsedilen yazarın doğduğu ve vefat ettiği ay, aynı aydır. Bu yazarın tam adını yazınız.

Cevap

Georges politzer

Önemli Hatırlatma

Sayfamız sadece Kozmonot yarışması için yardımlaşma platformu olarak faaliyet göstermektedir. Yorumlarınızda lütfen paralı ipuçlarını paylaşmayın. Bu tür paylaşımlar (ticari faaliyeti engelleyen) yapılmasının ve istenmesinin yasak olduğunu hatırlatır, başarılar dileriz.

Yarışma Hakkında

Uzay boşluğunda mahsur kalmış Kozmonot’un kurtulmak için sana ihtiyacı var. Kozmonot sana radyo sinyallerinden elde ettiği ipuçlarını iletecek. Tek yapman gereken ipuçlarını takip ederek doğru cevaba ulaşmak. Doğru cevabı bul, Kozmonot’u kurtar. Ödülün tamamı senin olsun.

Süre sınırı yok! Kozmonot kurtarılıncaya dek ödül miktarı artmaya devam etmektedir.

Tek Kazanan! İpuçları tek bir doğru cevabı işaret etmektedir. İpuçlarından yola çıkarak gereken araştırmaları yapıp doğru cevabı bulduğun takdirde ana ekranda yazan ödülün tamamı senin olur. Kozmonot, şansa değil; bilgiye, araştırmaya ve zekaya dayalı bir bilgi yarışmasıdır.

Bilgi yarışmamıza katılmak ücretsiz! Kozmonot’u indirip kaydolduğun anda bilgi yarışmamıza otomatik katılım sağlamış olursun. Unutma, her yarışma tek bir sorudan oluşur. Tek bir aktif bilgi yarışması vardır. Cevap bulununcaya dek bilgi yarışması devam eder.

Gerçek Para Ödülü! İpucu ekranında yazan miktarın tamamı cevabı bulan kişiye verilir. Sisteme giriş yaptığı telefon numarasından kazanan kişiye ulaşılır.

Uygulamayı indirmek için:

Sayfamızda yayınlanan yorumlar, yorum sahiplerinin sorumluluğundadır. Kaldırılmasını istediğiniz yorumlar için bostabure@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir.


1 yorum

Dost acı söylerdeki dost · 26 Eylül 2021 5:05 am tarihinde

Şunun 1 saatte bulunan cevabını yazın bari yaaaa!!! Kozmonot ekibi ne yazık ki soru nasıl hazırlanır haberiniz yok!!!

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir