Yarışma İpuçları

1- Onlardan ikisi silahla vuruldu.

2- İkisi de iyileşti fakat birisini bir daha hiç gören olmadı.

3- Üçüncülerine bir hastalık teşhisi konuldu.

4- Dördüncü kişi ise bir doktordur. Doktorun adı nedir?

Cevap

Yarışma sonuçlandığında yayınlanacaktır

Önemli Hatırlatma

Sayfamız sadece Kozmonot yarışması için yardımlaşma platformu olarak faaliyet göstermektedir. Yorumlarınızda lütfen paralı ipuçlarını paylaşmayın. Bu tür paylaşımlar (ticari faaliyeti engelleyen) yapılmasının ve istenmesinin yasak olduğunu hatırlatır, başarılar dileriz.

Yarışma Hakkında

Uzay boşluğunda mahsur kalmış Kozmonot’un kurtulmak için sana ihtiyacı var. Kozmonot sana radyo sinyallerinden elde ettiği ipuçlarını iletecek. Tek yapman gereken ipuçlarını takip ederek doğru cevaba ulaşmak. Doğru cevabı bul, Kozmonot’u kurtar. Ödülün tamamı senin olsun.

Süre sınırı yok! Kozmonot kurtarılıncaya dek ödül miktarı artmaya devam etmektedir.

Tek Kazanan! İpuçları tek bir doğru cevabı işaret etmektedir. İpuçlarından yola çıkarak gereken araştırmaları yapıp doğru cevabı bulduğun takdirde ana ekranda yazan ödülün tamamı senin olur. Kozmonot, şansa değil; bilgiye, araştırmaya ve zekaya dayalı bir bilgi yarışmasıdır.

Bilgi yarışmamıza katılmak ücretsiz! Kozmonot’u indirip kaydolduğun anda bilgi yarışmamıza otomatik katılım sağlamış olursun. Unutma, her yarışma tek bir sorudan oluşur. Tek bir aktif bilgi yarışması vardır. Cevap bulununcaya dek bilgi yarışması devam eder.

Gerçek Para Ödülü! İpucu ekranında yazan miktarın tamamı cevabı bulan kişiye verilir. Sisteme giriş yaptığı telefon numarasından kazanan kişiye ulaşılır.

Uygulamayı indirmek için:

Sayfamızda yayınlanan yorumlar, yorum sahiplerinin sorumluluğundadır. Kaldırılmasını istediğiniz yorumlar için bostabure@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir.


5 yorum

Huri Yorulmaz · 13 Şubat 2022 8:40 am tarihinde

Bunu da kazandım.

  Bostabure · 13 Şubat 2022 5:51 pm tarihinde

  Tebrikler

   Huri Yorulmaz · 13 Şubat 2022 6:10 pm tarihinde

   Teşekkürler

  Lincolin · 15 Şubat 2022 12:37 pm tarihinde

  Tebrikler Huri hanım

   Huri Yorulmaz · 16 Şubat 2022 5:04 am tarihinde

   Teşekkür ederim Muhammet Bey

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir