Ruvigo 22. Yarışma İpuçları

1- Bir dönem varlığı unutuldu.

2- Onun hikâyesi filme alındı.

3- Bir taşıma şirketi oradan faydalanmıştı.

4- Günümüzde kullanılamamaktadır. İpuçlarında bahsedilen yerin Türkçe adını, eksiksiz ve harf hatası olmadan yazınız.

Cevap

Adakale veya Ada-i kebir detaylı bilgi için tıklayınız.

Ruvigo Hakkında

Ruvigo, belirli zaman aralıklarla, her seferinde sadece tek bir yarışmanın aktif olduğu bir bilgi yarışmasıdır. Yarışmada herhangi bir süre sınırı yoktur. Ödül, yarışma başlangıcında Ruvigo tarafından belirlenen miktarla başlatılır.Yarışma sonlanana kadar ödül miktarı artmaya devam eder.

Yayınlanan tüm ipuçları tek bir cevabı işaret eder. Yarışma başladığı zaman 4 ücretsiz ipucu tüm yarışmacılarımıza açık olarak yayınlanır. Bu 4 ücretsiz ipucunun haricinde, belli aralıklarla “Özel İpucu” yayınlanır. Dilerseniz sizi doğru cevaba yaklaştıracak olan Özel İpuçlarını satın alabilirsiniz.

Yarışma başlangıcında tüm kullanıcılarımıza 2 cevap hakkı tanımlanır. Ruvigo’da ödül gerçek para olarak ödeniyor. Kazanan kişiyle sisteme giriş yaptığı telefon numarası üzerinden temas kurarak gerekli şartları sağlamış olması durumunda, nakit Türk Lirası olarak ödenir.

Önemli Hatırlatma

Sayfamız sadece Ruvigo yarışması için yardımlaşma platformu olarak faaliyet göstermektedir. Yorumlarınızda lütfen paralı ipuçlarını paylaşmayın. Bu tür paylaşımlar (ticari faaliyeti engelleyen) yapılmasının ve istenmesinin yasak olduğunu hatırlatır, başarılar dileriz.

Uygulamayı indirmek için: Google Play

Sayfamızda yayınlanan yorumlar, yorum sahiplerinin sorumluluğundadır. Kaldırılmasını istediğiniz yorumlar için bostabure@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir.


Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Selin
Selin
4 yıl önce
Reply to  Bostabure

Titanik mi…

Aysel
Aysel
4 yıl önce

zeplin denendi

Hemid
4 yıl önce
Reply to  Aysel

500 tl kaybettin lan

Hmm
Hmm
4 yıl önce

Eğirdir Garı denendi

izmirli
izmirli
4 yıl önce

cevap kara (buharlı) tren bence geç baktım uygulamaya tüh yaa kaçırdık 500 tlyi