23. Yarışma İpuçları

1.O ulusal bir kahraman.

2. Hükümdar soyundan geliyor.

3. Daha sonra fırıncı oldu.

4. Konservatuarda müzik eğitimi aldı. Bu kişinin tam adını yazınız.

Cevap

Noor-un-Nissa Inayat Khan (Noor-un-Nissa inayat Khan, Noor un Nissa Inayat Khan, Noor un Nissa Inayat Khan, Noor Inayat Khan, Noor inayat Khan, Nora Inayat-Khan, Nora inayat-Khan

kriptograf
Kriptograf 23. Yarışma

Önemli Hatırlatma

Sayfamız sadece kriptograf yarışması için yardımlaşma platformu olarak faaliyet göstermektedir. Yorumlarınızda lütfen paralı ipuçlarını paylaşmayın. Bu tür paylaşımlar (ticari faaliyeti engelleyen) yapılmasının ve istenmesinin yasak olduğunu hatırlatır, başarılar dileriz.

Yarışma Hakkında

Kriptograf yarışmasında yarışmacılara 4 adet video ipucu veriliyor ve bu ipuclarını kullanarak sorulan soruyu bulmanız gerekiyor. Her yarışmacının 3 cevap hakkı bulunmakta ve cevap bulunduğu anda yarışma bitiyor. Yarışmanın ödülü cevap bulunana kadar belli bir miktarda artış gösteriyor ve cevabı ilk bulan kişiye veriliyor. Ayrıca ekstra cevap hakkı ve belli zamanlarda yayınlanan yeni ipuçları belirli bir ücret dahilinde kullanıcılara veriliyor.

Uygulamayı indirmek için: Google PlayApple Store

Sayfamızda yayınlanan yorumlar, yorum sahiplerinin sorumluluğundadır. Kaldırılmasını istediğiniz yorumlar için bostabure@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir.


3 yorum

Çağrı · 7 Ekim 2019 8:07 pm tarihinde

noor inayat khan olabilir

Ne olsun · 7 Ekim 2019 8:13 pm tarihinde

Maşallahı var bulanın ben ne olduğunu anlamadım bile

zehra · 9 Ekim 2019 10:41 am tarihinde

ben kriptograf 23. yarışmada şaibe olduğunu düşünüyorum. daha soru yeni yayınlandı 5 dk olmadi ve çözüldü. nasil oldu bu ? ve akıllarda şüphe uyandı .

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir