Yarışma İpuçları

1- O, zengindir.

2- Türk soyludur.

3- Zenginlerin bir araya geldiği yerde onu da görebilirsin.

4- Bu yer altıncıya adını vermiştir. Bahsedilen kişinin adını yazınız.

Cevap

Yarışma sonuçlandığında yayınlanacaktır

Önemli Hatırlatma

Sayfamız sadece kriptograf yarışması için yardımlaşma platformu olarak faaliyet göstermektedir. Yorumlarınızda lütfen paralı ipuçlarını paylaşmayın. Bu tür paylaşımlar (ticari faaliyeti engelleyen) yapılmasının ve istenmesinin yasak olduğunu hatırlatır, başarılar dileriz.

Yarışma Hakkında

Kriptograf yarışmasında yarışmacılara 4 adet video ipucu veriliyor ve bu ipuclarını kullanarak sorulan soruyu bulmanız gerekiyor. Her yarışmacının 3 cevap hakkı bulunmakta ve cevap bulunduğu anda yarışma bitiyor. Yarışmanın ödülü cevap bulunana kadar belli bir miktarda artış gösteriyor ve cevabı ilk bulan kişiye veriliyor. Ayrıca ekstra cevap hakkı ve belli zamanlarda yayınlanan yeni ipuçları belirli bir ücret dahilinde kullanıcılara veriliyor.

Uygulamayı indirmek için:

Sayfamızda yayınlanan yorumlar, yorum sahiplerinin sorumluluğundadır. Kaldırılmasını istediğiniz yorumlar için bostabure@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir.


1 yorum

berkant · 21 Mart 2022 9:09 pm tarihinde

Merhabalar Kriptograf ve Kozmonot İçin Sohbet Kanallarımızın Bulunduğu Kazananlar Listesin Tutulduğu ve Sohbet Edebileceğin Diğer Yarışmacıları Bulabileceğin Discord Sunucumuza Seni de Bekliyorum. İyi Günler.
https://discord.gg/WdYcuQWVsG

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir