Yarışma İpuçları

1- O, bir yazardır. 

2- O, milletvekilliği yapmıştır. 

3- Genç yaşlarda politikayla ilgilenmeye başlamıştır. 

4- Göç etmek zorunda kalmıştır. Bu kişinin adını tam ve eksiksiz bir şekilde yazınız. 

Cevap

Volodia Teitelboim

Önemli Hatırlatma

Sayfamız sadece kriptograf yarışması için yardımlaşma platformu olarak faaliyet göstermektedir. Yorumlarınızda lütfen paralı ipuçlarını paylaşmayın. Bu tür paylaşımlar (ticari faaliyeti engelleyen) yapılmasının ve istenmesinin yasak olduğunu hatırlatır, başarılar dileriz.

Yarışma Hakkında

Kriptograf yarışmasında yarışmacılara 4 adet video ipucu veriliyor ve bu ipuclarını kullanarak sorulan soruyu bulmanız gerekiyor. Her yarışmacının 3 cevap hakkı bulunmakta ve cevap bulunduğu anda yarışma bitiyor. Yarışmanın ödülü cevap bulunana kadar belli bir miktarda artış gösteriyor ve cevabı ilk bulan kişiye veriliyor. Ayrıca ekstra cevap hakkı ve belli zamanlarda yayınlanan yeni ipuçları belirli bir ücret dahilinde kullanıcılara veriliyor.

Uygulamayı indirmek için:

Sayfamızda yayınlanan yorumlar, yorum sahiplerinin sorumluluğundadır. Kaldırılmasını istediğiniz yorumlar için bostabure@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir.


9 yorum

Bostabure · 10 Şubat 2022 6:36 pm tarihinde

Herkese başarılar dileriz.

  Huri Yorulmaz · 13 Şubat 2022 8:39 am tarihinde

  Teşekkürler, kazandım. 🙂

   Bostabure · 13 Şubat 2022 5:51 pm tarihinde

   Tebrik ederiz

    Huri Yorulmaz · 13 Şubat 2022 6:10 pm tarihinde

    Teşekkür ederim

   Dilber Hala · 12 Mart 2022 12:23 am tarihinde

   Siz telegramdaki Kriptograf Yardım Grubuna başka bir kişinin kazandığı 100 liralık yarış için ben kazandırdım diye yalan söyleyen ve de akabinde gruptan atılan kişi değil misiniz ya??? Ne gerek var bu denli hırs yapmaya be kuzum alt tarafı şanslı ve de hızlı olanın google ile cevabı bulduğu bir yarışma sonuçta bu

    Huri Yorulmaz · 15 Mart 2022 4:06 am tarihinde

    Evet birkaç kişinin arkasında durup, yaptığım bir şey. Kanıtlarıyla sabit. Çünkü ilk yalanı senin söylediğin söylendi bana.Ama kimseyi satacak bir insan değilim. Kendi utancında boğulsun. Ve sendeki hırs, benimkinin yanında sıfır kalır. Bırakalım şu çekememezliği. Söylemiştim, beni zor yarışmalarda gör. Tabi senin gibi işsiz değilim. Fırsatım oldukça bakıyorum. Sadece hızlı olanın değil, doğru mantık yürütenin kazandığı yarışma.

    Huri Yorulmaz · 15 Mart 2022 4:17 am tarihinde

    Bu arada , ben sandığın kişi değilim falan deme. Onun tarafından gönderilen bir mesaj olduğu belli. Rakip eleme çabası. Zaten eski grubunuz bu yüzden dağılmış. Sizinle hiç muhatap olmadan tanıdım ya sizi. Sırf başkası kazanamasın, ben kazanayım diye ne güzel satıyorsunuz birbirinizi. Hata bende aynı sizden olanın dolduruşuna gelip attım o mesajı. Neyse ki iyi bir kayıt saklayiciyim. Kendimi aklarim. Ama sizin rezilliğiniz? Öğrendiğim bir şey var. Başkasını yem olarak kullanan beni de yem olarak kullanırmış.

    Huri Yorulmaz · 15 Mart 2022 4:33 am tarihinde

    Ayrıca 30 yaşını geçmiş insanlarsınız. Yapmayın “kuzum be”. Uslu uslu birbirinize bulaşmadan bulmaya çalışın işte. Bu da size 24 yaşımdan bir tavsiye.

    Huri Yorulmaz · 15 Mart 2022 4:47 am tarihinde

    Ya birde bu kendi adı ile ortaya çıkmayıp yazanlar var ya. Niye? Instagram’da da aynısını yapıyorsunuz. Birazcık yürekli olun.

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir