44. Yarışma İpuçları

1- O, İngiltere’de doğdu.

2- Babası bir askerdi.

3- Kendisi saygın askeri nişanlar aldı.

4- Bulunduğu toplulukta bir istisnaydı. Bahsedilen kişinin tam adını doğru ve eksiksiz bir şekilde yazınız.

Cevap

Susan Travers

Önemli Hatırlatma

Sayfamız sadece kriptograf yarışması için yardımlaşma platformu olarak faaliyet göstermektedir. Yorumlarınızda lütfen paralı ipuçlarını paylaşmayın. Bu tür paylaşımlar (ticari faaliyeti engelleyen) yapılmasının ve istenmesinin yasak olduğunu hatırlatır, başarılar dileriz.

Yarışma Hakkında

Kriptograf yarışmasında yarışmacılara 4 adet video ipucu veriliyor ve bu ipuclarını kullanarak sorulan soruyu bulmanız gerekiyor. Her yarışmacının 3 cevap hakkı bulunmakta ve cevap bulunduğu anda yarışma bitiyor. Yarışmanın ödülü cevap bulunana kadar belli bir miktarda artış gösteriyor ve cevabı ilk bulan kişiye veriliyor. Ayrıca ekstra cevap hakkı ve belli zamanlarda yayınlanan yeni ipuçları belirli bir ücret dahilinde kullanıcılara veriliyor.

Uygulamayı indirmek için:

Sayfamızda yayınlanan yorumlar, yorum sahiplerinin sorumluluğundadır. Kaldırılmasını istediğiniz yorumlar için bostabure@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir.


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
13 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
çokdafifi
çokdafifi
3 yıl önce

Bu ipuçları ile imkansız gibi bir şey.

Heyye
Heyye
3 yıl önce

II. Richard denendi

yarışmaavcısı
yarışmaavcısı
3 yıl önce
Reply to  Heyye

o olmaz zaten ingiltere de doğmuş olması gerekiyor

Sezar
Sezar
3 yıl önce

Ekstra ipuçlarını almadan bulamazsınız, boşuna cevap vermeyi denemeyin bile.

Sezar
Sezar
3 yıl önce
Reply to  Sezar

Eyvallah kripto yine haksız çıkarttın beni ajdhjsjdhzj

Enes
Enes
3 yıl önce

Aramızda daha önce bilip para kazanan Oldumu ? Bu ipuçlarıyla bu soruyu bilen kişiye hayranligimida ifade etmek isterim. Taniyabilseydim keşke onu…

emre
emre
3 yıl önce
Reply to  Enes

43.yarışmada adamın adını buldum googleye yazdım o adı diğer lakaplarını yazdım eğer arattırdığım adı cevap yazsaymışım bilicektim

Ertuğrul
Ertuğrul
3 yıl önce

Helal olsun nasıl buluyorlar acaba?

Tuğçe
Tuğçe
3 yıl önce

Vay be ben hep İngiliz askerlerine baktım. Kadın olacagi aklıma bile gelmedi. Kazananlar genelde sorulan kişileri önceden duymuş okumuş kişiler muhtemelen. İpuçları sadece animsamalarini sağlıyor olacak ki bulabiliyorlar. Tebrik ediyorum.

ahmety.
ahmety.
3 yıl önce

merhaba arkadaşlar; bu oyunda yeni sayılırım. 2.kez katıldığım yarışmada sonucu ilk seferde ipucu almadan bulmak bana nasip oldu. bundan sonraki yarışmalarda da yorum kısımlarına gireceğim. nacizane tavsiyem herkesin araştıracağı yerleri araştırsan bile farklı düşünerek araştırmak. mesela ben ilk asker casusları araştırdım sonuç bulamadım sonra kadın askerleri araştırdım ve buldum.

çokdafifi
çokdafifi
3 yıl önce
Reply to  ahmety.

Soruyu görür görmez ben de kadın bir asker olacağını düşündüm ve o şekilde araştırmaya başladım. Ama gerçekten hızlı buldunuz herkes daha araştırırken. Tebrikler.