73. Yarışma İpuçları

1- Onun babası bir askerdi.

2- Adını taşıyan bir yayın mevcuttu.

3- İki ülkede üzerinde onun resmi bulunan pul basılmıştır.

4- Ona yüksek askeri rütbe verildi. Bahsedilen bu kişinin adını tam ve eksiksiz bir şekilde yazınız.

Cevap

Salavat Yulayev

Önemli Hatırlatma

Sayfamız sadece kriptograf yarışması için yardımlaşma platformu olarak faaliyet göstermektedir. Yorumlarınızda lütfen paralı ipuçlarını paylaşmayın. Bu tür paylaşımlar (ticari faaliyeti engelleyen) yapılmasının ve istenmesinin yasak olduğunu hatırlatır, başarılar dileriz.

Yarışma Hakkında

Kriptograf yarışmasında yarışmacılara 4 adet video ipucu veriliyor ve bu ipuclarını kullanarak sorulan soruyu bulmanız gerekiyor. Her yarışmacının 3 cevap hakkı bulunmakta ve cevap bulunduğu anda yarışma bitiyor. Yarışmanın ödülü cevap bulunana kadar belli bir miktarda artış gösteriyor ve cevabı ilk bulan kişiye veriliyor. Ayrıca ekstra cevap hakkı ve belli zamanlarda yayınlanan yeni ipuçları belirli bir ücret dahilinde kullanıcılara veriliyor.

Uygulamayı indirmek için:

Sayfamızda yayınlanan yorumlar, yorum sahiplerinin sorumluluğundadır. Kaldırılmasını istediğiniz yorumlar için bostabure@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir.


Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Çetin Akkaya
Çetin Akkaya
2 yıl önce

Arkadaşlar yarışmada yardımlaşmak için bir grup vs. varsa benide ekler misiniz? Yaklaşık 6 aydır yarışmalara katılıyorum.

Çetin Akkaya
Çetin Akkaya
2 yıl önce
Reply to  Bostabure

Önceden çok aktifti burası ama artık yarışma bitince yazıyorlar sadece.

Kazananlardan Biri
Kazananlardan Biri
2 yıl önce
Reply to  Çetin Akkaya

Tek kişinin kazandığı bir yarışmada ne yardımlaşmasından bahsediyorsunuz ya????????? Hak ederek tek başına kazanmak gibisi var mı be:) Selam olsun onlara

Ali
Ali
2 yıl önce

Sayfada reklam niye hiç yok?

Sezar
Sezar
2 yıl önce

unlucky