Yarışma İpuçları

1- O, bu yüksek mertebeye bir bankacıdan sonra gelmiştir.

2- Bu mertebeye ulaşan ilk kişi bir İsveçlidir.

3- Bu İsveçli sigortacıdır.

4- O, Avrupalı olmayıp bu mertebeye ulaşan ilk kişidir. Bahsedilen bu kişinin adını tam ve eksiksiz bir şekilde yazınız.

Cevap

Hassan Moustafa

Önemli Hatırlatma

Sayfamız sadece kriptograf yarışması için yardımlaşma platformu olarak faaliyet göstermektedir. Yorumlarınızda lütfen paralı ipuçlarını paylaşmayın. Bu tür paylaşımlar (ticari faaliyeti engelleyen) yapılmasının ve istenmesinin yasak olduğunu hatırlatır, başarılar dileriz.

Yarışma Hakkında

Kriptograf yarışmasında yarışmacılara 4 adet video ipucu veriliyor ve bu ipuclarını kullanarak sorulan soruyu bulmanız gerekiyor. Her yarışmacının 3 cevap hakkı bulunmakta ve cevap bulunduğu anda yarışma bitiyor. Yarışmanın ödülü cevap bulunana kadar belli bir miktarda artış gösteriyor ve cevabı ilk bulan kişiye veriliyor. Ayrıca ekstra cevap hakkı ve belli zamanlarda yayınlanan yeni ipuçları belirli bir ücret dahilinde kullanıcılara veriliyor.

Uygulamayı indirmek için:

Sayfamızda yayınlanan yorumlar, yorum sahiplerinin sorumluluğundadır. Kaldırılmasını istediğiniz yorumlar için bostabure@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir.


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
HİÇ KAZANAMAYAN AMA ÇOK İSTEYEN ADAM
HİÇ KAZANAMAYAN AMA ÇOK İSTEYEN ADAM
2 yıl önce

Aşırı zor bu valla ya

kübra
kübra
2 yıl önce

bu soru çıkmamış mıydı ya

Sezar
Sezar
2 yıl önce

merak etmeyin ben kazandım

Sezar
Sezar
2 yıl önce

Merakınızı gidereyim bu arada. Aramaya başladıktan 5 dakika sonra buldum cevabı. Swedish insurer become president diye Google’da arayınca ilk siteden İsveç’li sigortacıya ulaşıyorsunuz. Sonra bir bakıyorsunuz ki Uluslararası Hentbol Federasyonu’nun başkanıymış. Gerisi çorap söküğü. Kolay soruydu.

Abdulrezzak
Abdulrezzak
2 yıl önce
Reply to  Sezar

Cevap nedir?