Ruvigo 33. Yarışma İpuçları

1- Hükümdara yapılan bir benzeri için O’ndan ilham alındı.

2- Bazı gezegenler de yer aldı.

3- O’nda görülen kıyafetler, tarihe ışık tutar.

4- Yaptıran kişi, bittiğini göremedi. İpuçlarında bahsedilen eserin özgün/orijinal dilindeki adını doğru ve eksiksiz bir şekilde yazınız.

Cevap

Yarışma bittiğinde yayınlanacaktır.

Ruvigo Hakkında

Ruvigo, belirli zaman aralıklarla, her seferinde sadece tek bir yarışmanın aktif olduğu bir bilgi yarışmasıdır. Yarışmada herhangi bir süre sınırı yoktur. Ödül, yarışma başlangıcında Ruvigo tarafından belirlenen miktarla başlatılır.Yarışma sonlanana kadar ödül miktarı artmaya devam eder.

Yayınlanan tüm ipuçları tek bir cevabı işaret eder. Yarışma başladığı zaman 4 ücretsiz ipucu tüm yarışmacılarımıza açık olarak yayınlanır. Bu 4 ücretsiz ipucunun haricinde, belli aralıklarla “Özel İpucu” yayınlanır. Dilerseniz sizi doğru cevaba yaklaştıracak olan Özel İpuçlarını satın alabilirsiniz.

Yarışma başlangıcında tüm kullanıcılarımıza 2 cevap hakkı tanımlanır. Ruvigo’da ödül gerçek para olarak ödeniyor. Kazanan kişiyle sisteme giriş yaptığı telefon numarası üzerinden temas kurarak gerekli şartları sağlamış olması durumunda, nakit Türk Lirası olarak ödenir.

Önemli Hatırlatma

Sayfamız sadece Ruvigo yarışması için yardımlaşma platformu olarak faaliyet göstermektedir. Yorumlarınızda lütfen paralı ipuçlarını paylaşmayın. Bu tür paylaşımlar (ticari faaliyeti engelleyen) yapılmasının ve istenmesinin yasak olduğunu hatırlatır, başarılar dileriz.

Uygulamayı indirmek için:

Sayfamızda yayınlanan yorumlar, yorum sahiplerinin sorumluluğundadır. Kaldırılmasını istediğiniz yorumlar için bostabure@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir.


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Seda
Seda
3 yıl önce

İpek yolu ve cin Seddi degil

Adem
Adem
3 yıl önce
Reply to  Seda

Dusunsene gezegenlerde yer almstir

Hünkar
Hünkar
3 yıl önce

kars ani katedrali olabilir

Duygu
Duygu
3 yıl önce

Pazirik halısı sanırm

Kütahya
Kütahya
3 yıl önce
Reply to  Duygu

Altın elbiseli adam da olabilir sanat tarihi okuyorsunuz heralde kardeşim