Ruvigo 37. Yarışma İpuçları

1- Bu yapı Dünya Mirası listesindedir.

2- Yapının bir kısmı, bulunduğu şehrin armasında görülür.

3- Bir girişinde, hükümdarların heykelleri bulunurdu.

4- Yaptıran kişinin mezarı da buradadır. İpuçlarında bahsedilen yapının tam adını eksiksiz ve harf hatası olmadan doğru ve eksiksiz bir şekilde yazınız.

Cevap

Diocletian Sarayı detaylı bilgi için tıklayınız.

Ruvigo Hakkında

Ruvigo, belirli zaman aralıklarla, her seferinde sadece tek bir yarışmanın aktif olduğu bir bilgi yarışmasıdır. Yarışmada herhangi bir süre sınırı yoktur. Ödül, yarışma başlangıcında Ruvigo tarafından belirlenen miktarla başlatılır.Yarışma sonlanana kadar ödül miktarı artmaya devam eder.

Yayınlanan tüm ipuçları tek bir cevabı işaret eder. Yarışma başladığı zaman 4 ücretsiz ipucu tüm yarışmacılarımıza açık olarak yayınlanır. Bu 4 ücretsiz ipucunun haricinde, belli aralıklarla “Özel İpucu” yayınlanır. Dilerseniz sizi doğru cevaba yaklaştıracak olan Özel İpuçlarını satın alabilirsiniz.

Yarışma başlangıcında tüm kullanıcılarımıza 2 cevap hakkı tanımlanır. Ruvigo’da ödül gerçek para olarak ödeniyor. Kazanan kişiyle sisteme giriş yaptığı telefon numarası üzerinden temas kurarak gerekli şartları sağlamış olması durumunda, nakit Türk Lirası olarak ödenir.

Önemli Hatırlatma

Sayfamız sadece Ruvigo yarışması için yardımlaşma platformu olarak faaliyet göstermektedir. Yorumlarınızda lütfen paralı ipuçlarını paylaşmayın. Bu tür paylaşımlar (ticari faaliyeti engelleyen) yapılmasının ve istenmesinin yasak olduğunu hatırlatır, başarılar dileriz.

Uygulamayı indirmek için:

Sayfamızda yayınlanan yorumlar, yorum sahiplerinin sorumluluğundadır. Kaldırılmasını istediğiniz yorumlar için bostabure@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir.


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Mirza Bey
Mirza Bey
3 yıl önce

erken bulundu

emre
emre
3 yıl önce

Bu soru kolay gibi derken cevap bulunmuş bile.

Mirza Bey
Mirza Bey
3 yıl önce

dünya mirası listesini bulan varmı?türkiyedeki doğal miraslar harici

ismail
ismail
3 yıl önce

bence cevap melek kalesi

Sevda
Sevda
3 yıl önce

Ben aachen katedrali bulmuştum giremeden bitti acaba ne