Ruvigo 39. Yarışma İpuçları

1- O, aslında bir kadın için yaratılmıştı.

2- İlk kez bir sarayda sergilendi.

3- Ünlü bir yazar da onu kaleme aldı.

4- Bir Alman O’nu Amerika’da tanıttı. İpuçlarında bahsedilenin adını doğru ve eksiksiz bir şekilde yazınız.

Cevap

Mekanik Türk detaylı bilgi için tıklayınız.

Ruvigo Hakkında

Ruvigo, belirli zaman aralıklarla, her seferinde sadece tek bir yarışmanın aktif olduğu bir bilgi yarışmasıdır. Yarışmada herhangi bir süre sınırı yoktur. Ödül, yarışma başlangıcında Ruvigo tarafından belirlenen miktarla başlatılır.Yarışma sonlanana kadar ödül miktarı artmaya devam eder.

Yayınlanan tüm ipuçları tek bir cevabı işaret eder. Yarışma başladığı zaman 4 ücretsiz ipucu tüm yarışmacılarımıza açık olarak yayınlanır. Bu 4 ücretsiz ipucunun haricinde, belli aralıklarla “Özel İpucu” yayınlanır. Dilerseniz sizi doğru cevaba yaklaştıracak olan Özel İpuçlarını satın alabilirsiniz.

Yarışma başlangıcında tüm kullanıcılarımıza 2 cevap hakkı tanımlanır. Ruvigo’da ödül gerçek para olarak ödeniyor. Kazanan kişiyle sisteme giriş yaptığı telefon numarası üzerinden temas kurarak gerekli şartları sağlamış olması durumunda, nakit Türk Lirası olarak ödenir.

Önemli Hatırlatma

Sayfamız sadece Ruvigo yarışması için yardımlaşma platformu olarak faaliyet göstermektedir. Yorumlarınızda lütfen paralı ipuçlarını paylaşmayın. Bu tür paylaşımlar (ticari faaliyeti engelleyen) yapılmasının ve istenmesinin yasak olduğunu hatırlatır, başarılar dileriz.

Uygulamayı indirmek için:

Sayfamızda yayınlanan yorumlar, yorum sahiplerinin sorumluluğundadır. Kaldırılmasını istediğiniz yorumlar için bostabure@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir.


Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Emre
Emre
4 yıl önce

Boş verinsene ya 6 dakkada soru cevabimi bulunur arkadaşlar resmen program içinden

Tugba
Tugba
4 yıl önce

Lan 6 dk içinde nasl buldunuz cevabı merak ediyom

hüseyin
hüseyin
4 yıl önce
Reply to  Tugba

bende hemen buldum die entführung aus dem serail vevap kesin bu çok kolaydı